Інформація про доставку

Способи доставки:
  • Фіксована сума доставки Новою Поштою на Будинок по всій території України - 50 грн. (Вага <30 кг)
    Надається транспортною компанією "Нова пошта" по всій території України. Тільки по повній передоплаті включаючи вартість доставки. Корми і ветпрепарати на суму від 800 грн доставляються Новою поштою Вам додому при вазі до 30 кг - 50 грн. Не застосовується до товарів, які вимагають обрешітку при пересиланні (акваріуми, переноски тощо)
  • Кур'єрська доставка по м Харкову (від 1000 грн - Безкоштовно)
    Безкоштовно доставляються замовлення від 1000 грн. На суму менше 1000 грн вартість доставки 50 грн. Замовлення на суму менше 700 грн не доставляються. Кур'єр доставляє замовлення до під'їзду! Замовлення доставляються з 10 до 17 понеділок - п'ятниця. Зверніть увагу тимчасове вікно для доставки повинно бути не менше 2-х годин. Ви можете забрати замовлення в будь-який з п'яти роздрібних точок в Харкові в графіку з 9 до 20 без перерв і вихідних.
  • Безкоштовно по Україні замовлення від 1600 грн. (При повній передоплаті!)
    По Україні - безкоштовно доставляються тільки корми і ветеринарні препарати, на суму від 1600 грн і вазі до 40 кг в відділення Нової пошти у Вашому місті, за повної передоплати!
  • Фіксована сума доставки - до відділення Нової пошти у Вашому місті.
    Тільки по повній передоплаті включаючи вартість доставки (корми та ветпрепарати на суму від 800 грн) доставляються Нової поштою вагою до 30кг - 30грн., Від 30кг до 50кг - 50 грн., 50кг-70 кг - 80грн. Не застосовується до товарів, які вимагають обрешітку при пересиланні (акваріуми, переноски тощо)
  • Нова Пошта
    Замовлення через Україну доставляються "Новою поштою". Варіанти доставки - найближчий до Вас склад або додому (додатково зверніть увагу оператора) Нами підписаний спеціальний договір з даним перевізником, що значно знижує вартість доставки для Вас
  • Самовивіз з Магазину
Способи оплати:
  • Наложений платіж
    Оплата у відділенні Нової пошти при отриманні. + 3% від суми замовлення за повернення грошових коштів відправнику.
  • Безготівковій розрахунок
    Оплата в банку на рахунок ФОП за реквізитами
  • Готівкою
    Оплата в Приватбанку на ФОП через термінал або готівкою в пункті самовивозу
Увага! Увага! Attention! Achtung!
  • Мінімальна сума замовлення 300 грн. Замовлення на меншу суму не обробляються.
  • Акваріуми і великі клітини перенесення відправляються після часткової передоплати. Це пов'язано з тим, що ці товари обов'язково упаковуються поштовою службою в спеціальну упаковку (дерев'яні лати).
  • Якщо покупець протягом 5 днів не забирає направляється йому товар, то він автоматично повертається до нас. У цьому випадку за пересилку товару в обидві сторони оплачує покупець.
  • При отриманні товару покупець зобов'язаний перевірити цілісність, комплектацію та все якісні характеристики товару безпосередньо в офісі перевізника. При виявленні дефектів необхідно діяти відповідно до внутрішніх правил перевізника, тобто скласти офіційний акт про виявлення дефекту або недокомплектації. Так само необхідно по телефону або е-мейлу повідомити менеджера магазина про виявлений дефекте.В цьому випадку ми гарантуємо Вам повернення сплачених коштів або повторну відправку товару.
  • Після проведення розрахунків і прийняття замовлення в поштовому відділенні претензії по цілісності, комплектації і іншим якісним характеристикам доступним при зовнішньому огляді не приймаються !!! Гарантія поширюється тільки на приховані дефекти не доступні при простому зовнішньому огляді.