Доставка, оплата, повернення товару:
 • Фіксована сума доставки Новою Поштою на Будинок по всій території України - 50 грн. (Вага <30 кг)
  Надається транспортною компанією "Нова пошта" по всій території України. Тільки по повній передоплаті включаючи вартість доставки. Корми і ветпрепарати на суму від 800 грн доставляються Новою поштою Вам додому при вазі до 30 кг - 50 грн. Не застосовується до товарів, які вимагають обрешітку при пересиланні (акваріуми, переноски тощо)
 • Кур'єрська доставка по м Харкову (від 1000 грн - Безкоштовно)
  Безкоштовно доставляються замовлення від 1000 грн. На суму менше 1000 грн вартість доставки 50 грн. Замовлення на суму менше 700 грн не доставляються. Кур'єр доставляє замовлення до під'їзду! Замовлення доставляються з 10 до 17 понеділок - п'ятниця. Зверніть увагу тимчасове вікно для доставки повинно бути не менше 2-х годин. Ви можете забрати замовлення в будь-який з п'яти роздрібних точок в Харкові в графіку з 9 до 20 без перерв і вихідних.
 • Безкоштовно по Україні замовлення від 1600 грн. (При повній передоплаті!)
  По Україні - безкоштовно доставляються тільки корми і ветеринарні препарати, на суму від 1600 грн і вазі до 40 кг в відділення Нової пошти у Вашому місті, за повної передоплати!
 • Фіксована сума доставки - до відділення Нової пошти у Вашому місті.
  Тільки по повній передоплаті включаючи вартість доставки (корми та ветпрепарати на суму від 800 грн) доставляються Нової поштою вагою до 30кг - 30грн., Від 30кг до 50кг - 50 грн., 50кг-70 кг - 80грн. Не застосовується до товарів, які вимагають обрешітку при пересиланні (акваріуми, переноски тощо)
 • Нова Пошта
  Замовлення через Україну доставляються "Новою поштою". Варіанти доставки - найближчий до Вас склад або додому (додатково зверніть увагу оператора) Нами підписаний спеціальний договір з даним перевізником, що значно знижує вартість доставки для Вас
 • Самовивіз з Магазину.
Допомога онлайн?